Nabízíme konzultace, školení na míru nebo náš monitoring zakázek, který vám přinese nové klienty.

Odborné konzultace
Pokud se rozhodnete projít celým procesem sami, ale v určitých momentech potřebujete ujištění, že postupujete správně, obraťte se na nás. Může se například jednat i pouze o výklad zadávací dokumentace, kdy si nejste jisti, jak je požadavek zadavatele myšlen, ale ostýcháte se zeptat. My vám s výkladem pomůžeme, případně se můžeme doptat za vás.

Monitoring zakázek
Problematice veřejných zakázek se věnujeme neustále. Ve všech podkladech se umíme rychle orientovat. Nabízíme vám proto možnost hlídání zakázek. Ty sledujeme na základě vhodně zvolených parametrů. Ve výsledku vám to může přinést řadu nových možností. Tímto způsobem je možné získat v průměru 5 relevantních poptávek týdně. S vhodným nastavením vám samozřejmě pomůžeme. První monitoring je zdarma - jste tak schopni si udělat lepší představu o tom, jaké výstupy dodáváme. 

Školení na míru
Uvědomujeme si, že na trhu existuje spousta společností, které nabízí různá školení včetně těch na zakázky, ale také víme, že je tímto k dispozici neskutečný rozsah všech možných informací. Proto naše školení není primárně o tom, čím se zabýváme, ale o tom, čím se chcete zabývat vy. Na základě individuálních požadavků a přání jsme již zajistili řadu školení. 

Jak postupujeme v rámci těchto služeb:

Monitoring zakázek

První výstup zpracováváme zdarma. Poté je služba obvykle sjednávána na rok. Díky naší službě ušetříte velké množství času při vyhledávání vhodných poptávek. Po individuální domluvě nastavíme správné sledování dat a v dohodnutý termín vám budeme zasílat pravidelný přehled zakázek. Zpravidla doporučujeme týdenní interval. Je možné individuální nastavení.  

Školení na míru

Co bude předmětem školení je velmi individuální. Prvotně si zjišťujeme to, co potřebujete, co od nás očekáváte. Obsah a náplň se velmi různí. Možné zaměření je na školení na zákonné povinnosti nebo metodiky dle různých operačních programů, vhodné příklady nastavení kvalifikačních kritérií apod. Rovněž se zaměření školení liší od toho, zda se poptává stavba, dodávky nebo služby.